Neuvěřitelně to letí! Sotva jsme začali a maminky už absolvovaly spoustu aktivit.

Máme za sebou první lekce počítačů a rozdělení do skupinek virtuální firmy. Maminky a tatínkové vymysleli nápadité a originální firmy, se kterými budeme dále pracovat a tvořit. Pracujeme jednotlivě i ve skupinkách s našimi bezva lektory.  A kdo ví, třeba budou virtuální firmy pro některé inspirací i po skončení kurzu.

Důležitým stmelovacím bodem pro skupiny je úvodní víkendový workshop. Spolupracujeme se spoustou zajímavých externistů, kteří si připravují aktuální témata a aktivity. Dozvěděli jsme se užitečné informace o nenásilné komunikaci, pracovních stylech, modelech vztahů, ale také o roli emocí a potřeb v našem životě.

Z výukového programu Trhů práce jsme se naučili jak správně napsat životopis a uspět u pohovoru. Napsali jsme také testy k pracovně motivační analýze. Každý klient se tak ujistí v tom, co by v životě (jak pracovním, tak kolikrát i osobním) chtěl nadále dělat. Po vyhodnocení testů čekají každou maminku a tatínka individuální pohovory s psychologem, který testy vyhodnocuje.

Stihli jsme toho už mnoho, ale pořád je toho hodně před námi a už se na to těšíme 🙂