Nový semestr je tady! Už máte rezervované své místo v kurzu?

S novým rokem přichází Attavena i s nabídkou dalších kurzů a je opravdu široká.

V jednom kole se pojede podívat za rodiči do jihočeské Kaplice, kde jsme navázali spolupráci s MC Budíček. I prachatické maminky se mohou do projektu zapojit a to v MC Sluníčko.

Zpátky ve hře budou opět maminky z Českých Budějovic a nově i Milevska a V práci jako doma se budou cítit maminky z Plzně a okolí.

Nezapomněli jsme tentokrát ani na maminky z Prahy, naše kurzy najdou hned na dvou místech. V únoru začínáme ve Vinoři, ve spolupráci s kulturně vzdělávacím centrem Vincent a v Dejvicích v kulturně komunitní centrum Spolu.

Naše kurzy jsou prověřené několika lety praxe a jeho absolventi oceňují, že vzdělávání probíhá hravou formou. Kromě počítačových dovedností si z něj odnesou i vyšší sebevědomí a poznání sebe sama. Můžete zažít víkendové workshopy, spolupráci s psycholožkou a unikátní program virtuální firmy. Velkou výhodou kurzu je, že je celý zdarma, a to včetně hlídání dětí během výuky.

Je lepší si své místo rezervovat – zavolejte nebo napište koordinátorce, která vám ráda odpoví i na veškeré dotazy ke kurzu. Podrobné informace a kontakty najdete na našich webových stránkách, v záložce projekty.